lamode > GWIAZDY > W STYLU GWIAZD > MAJA SABLEWSKA W FINALE PIERWSZEJ EDYCJI X-FACTOR
Lamode.info

MAJA SABLEWSKA W FINALE PIERWSZEJ EDYCJI X-FACTOR

MAJA SABLEWSKA W FINALE PIERWSZEJ EDYCJI X-FACTOR

Dodane przez Katarzyna T.
06 Czerwiec '11

Nie ma wątpliwości co do tego, iż w programie X-Factor jedną z największych wschodzących gwiazd polskiego show-biznesu okazała się Maja Sablewska. O ile wcześniej była ona postacią rozpoznawalną dzięki swym kontaktom z gwiazdami i pracy menadżerki, o tyle dziś już jest osobowością telewizyjną, powszechnie znaną w Polsce.  

 

O jej stylu pisaliśmy niejednokrotnie na łamach naszego portalu i nadal jesteśmy przekonani, że Maja niejeden jeszcze raz nas zaskoczy i zachwyci.

 

Tak się stało podczas ostatniego finałowego odcinka programu X-Factor. Maja, dotąd nosząca ubrania w rockowym stylu, wybierająca takie marki, jak Balmain, Acne czy Isabel Marant, tym razem postawiła na delikatną, koronkową sukienkę mini o prostym kroju, bardzo przypominającą tegoroczne projekty Elie Tahari i Dolce&Gabbana. Do sukienki Maja dobrała proste czarne lakierowane szpilki z zaokrąglonymi noskami. Jesteśmy na tak!

 

tl_files/gwiazdy/wydarzenia/STYLIZACJE UCZESTNIKOW FINALU X-FACTOR/EN_00967723_0064.jpgfot. East News/ na zdj. Maja Sablewska w finałowym odcinku programu X-Factor

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja