lamode > MODA POLSKA > MARKI > MAJA SALAMON TWARZĄ KAMPANII MARKI LA MANIA WIOSNA LATO 2017
Lamode.info

MAJA SALAMON TWARZĄ KAMPANII MARKI LA MANIA WIOSNA LATO 2017

MAJA SALAMON TWARZĄ KAMPANII MARKI LA MANIA WIOSNA LATO 2017

Dodane przez Marta Waglewska
08 Wrzesień '16

Maja Salamon, którą ostatnio podziwialiśmy w przepięknej sesji dla magazynu Dansk, może się pochwalić zaszczytnym tytułem jednej z 50 najlepszych modelek, przyznanym przez portal models.com. W swoim portfolio, które dynamicznie rozbudowuje, ma nie tylko zdjęcia dla najgłośniejszych magazynów o modzie, by wspomnieć tylko Vogue czy Harper’s Bazaar, ale także wybiegi u największych: Yves Saint Laurent, Chanel, Dior czy Dolce&Gabbana, oraz – w ostatnim sezonie -  exclusive u Givenchy.


W ostatnich dniach marka La Mania ujawniła, że twarzą najnowszej kampanii zostanie nie kto inny, jak właśnie podopieczna agencji D’Vision. Joanna Przetakiewicz, która nie mówi jeszcze głośno o szczegółach kolekcji, uchyla rąbka tajemnicy w kwestii tego, jaka będzie kobieta La Manii 2017:

 

„Maja Salamon jest odzwierciedleniem kobiety XXI wieku – nowoczesnej i zmysłowej. Mogłaby mieszkać w Nowym Jorku, Warszawie czy gdziekolwiek indziej na świecie. Wygląda zjawiskowo zarówno w streetwearowych stylizacjach, jak i kreacjach Haute Couture. A taka jest dokładnie kobieta La Manii na sezon Wiosna/Lato 2017.” 


Kolejną wskazówką dotyczącą tego, czego możemy się spodziewać jeśli chodzi o przyszłoroczny sezon jest kreacja, w której którą modelka zaprezentowała się podczas FLESZ Fashion Night: czarno-bialy kombinezon w szerokie pasy przez samą dyrektor kreatywną określony został jako dominujący trend wiosennej linii.

 

Czy, aby powtórzyć sukces dotychczasowych prezentacji, marka konsekwentnie pójdzie obraną wcześniej drogą, czy przygotuje coś zaskakującego – dowiemy się w grudniu br. wraz z ukazaniem się lookbooka. 

 

ZOBACZ TEŻ: EKSKLUZYWNY WYWIAD Z MAJĄ SALAMON


 

MATERIALS_2016/MODA_POLSKA/MARKI/MAJA SALAMON TWARZA KAMPANII MARKI LAMANIA JESIEN ZIMA 2016/Maja_Salamon.jpg

 

fot. materiały prasowe

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja