PL / EN
MAJA SALAMON DLA KWIETNIOWEGO STYLEBY MAGAZINE

MAJA SALAMON DLA KWIETNIOWEGO STYLEBY MAGAZINE

Zobaczcie, jak Maja Salamon wypadła w sesji „I can’t be there with you, but I can dream” dla kwietniowego numeru szwedzkiego Styleby Magazine. 

Ta Polka udowodniła nam już wielokrotnie, że w modelingu nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Bez względu na to, czy ma na twarzy mocny makijaż czy zachwyca efektem no makeup, oraz prezentuje projekty haute couture bądź typowo minimalistyczne kroje, Maja Salamon zawsze wygląda zachwycająco. Kolejny edytorial z jej udziałem - „I can’t be there with you, but I can dream” dla kwietniowego numeru Styleby Magazine przekonuje nas jednak, że proste i bardziej melancholijne projekty, to klimaty, w których Maja zdecydowanie czuje się jak ryba w wodzie. 

 

Na zdjęciach autorstwa Markusa Pritzi modelka pokazuje się w stylizacjach utrzymanych w najszlachetniejszych kolorach tego sezonu - bieli, beżu i pastelowym różu. Stylistka Isabelle Thiry pomysłowo przedstawiła kilka naprawdę udanych zestawień - barw, faktur oraz stylów. Idealnie zaakcentowana tutaj sportowa elegancja, to trend, któremu ostatnio trudno się nie poddać. A do tego wszystkiego najciekawsze propozycje ostatnich kolekcji m.in. Jil Sander, Filippy Ka, Acne Studios, Louis Vuitton czy Loewe, na czele z długim zamszowym płaszczem hiszpańskiej marki, czyli jednym z najbardziej pożądanych modeli tego sezonu! 

 

Efekty w postaci zdjęć możecie zobaczyć w naszej galerii.  

 

video

BALENCIAGA JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: Maja Salamon | Styleby Magazine | Styleby Magazine kwiecień 2015 | sesja | Markus Pritzi | Isabelle Thiry |

podobne artykuły