lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > MAGDALENA FRĄCKOWIAK WE WRZEŚNIOWYM VOGUE CHINA
Lamode.info

MAGDALENA FRĄCKOWIAK WE WRZEŚNIOWYM VOGUE CHINA

MAGDALENA FRĄCKOWIAK WE WRZEŚNIOWYM VOGUE CHINA

Dodane przez Kinga Nowicka
14 Sierpień '14

Magdalena Frąckowiak dopiero co zdobiła okładkę czerwcowego numeru Vogue China, a już pojawiła się w kolejnej sesji dla chińskiego wydania „biblii mody”. Polka, która razem z Kasią Struss trafiła ostatnio do rankingu „Industry Icons” portalu models.com, udowadnia, że w chwili obecnej w światowym modelingu „Magdalena” jest, póki co, tylko jedna.

 

Autorem najnowszego edytorialu z Magdą - „An Affair To Remember”, w którym Frąckowiak pozuje w towarzystwie Matthew Avedona, jest Nathaniel Goldberg. Francuski fotograf oraz stylistka i obecna szefowa działu mody Vogue China - Daniela Paudice, stworzyli wyjątkowy klimat nawiązujący (zwłaszcza jeśli chodzi o dobór projektów) do lat 70.. Inspiracją był tutaj również styl amerykańskiej aktorki Anjelici Huston, która właśnie w latach 70. uchodziła za jedną z najlepiej ubranych kobiet w Hollywood. Nie trudno doszukać się tutaj zatem ukochanych przez nią elementów garderoby – kapeluszy z wielkim rondem czy obszernych futrzanych okryć wierzchnich.  

 

Kadry uzupełniają również projekty z najświeższych kolekcji największych domów mody. Magdę możemy zobaczyć m.in. w fioletowym płaszczu od Dolce&Gabbana, sukniach Dolce&Gabbana, Valentino, Vionnet, Givenchy by Ricardo Tisci czy zwiewnym kombinezonie Emilio Pucci. Zaprezentowane sylwetki przepełnione są elegancją i kobiecością. Całość sprawia wrażenie, że sceny, które uchywcił dla nas Goldberg, historia już miała okazję nam już kiedyś zaserwować.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja