lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > MAGDALENA FRĄCKOWIAK W SESJI DLA VOGUE JAPAN – MAJ 2014
Lamode.info

MAGDALENA FRĄCKOWIAK W SESJI DLA VOGUE JAPAN – MAJ 2014

MAGDALENA FRĄCKOWIAK W SESJI DLA VOGUE JAPAN – MAJ 2014

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
23 Marzec '14

Widać, że ekipie pracującej przy sesjach dla japońskiego Vogue’a, wyjątkowo przypadła do gustu Magdalena Frąckowiak (MODEL PLUS). Przykładem może być ostatni marcowy edytorial, noszący tytuł „Pop Stars”, jak i szereg innych wcześniejszych sesji, jakie mieliśmy okazję niejednokrotnie podziwiać na łamach magazynu.

 

Przy okazji majowego wydania Vogue Japan, przyszedł czas na kolejną historię, dzięki której polska modelka po raz kolejny spotkała się na planie zdjęciowym z fotografem Giampaolo Sgura oraz stylistką Anną Dello Russo.

 

Najnowsza sesja nosi nazwę „Ancient Songs of Praise” i prezentuje jeden z wiodących trendów wiosenno-letniego sezonu 2014, będący etniczną mieszanką tradycyjnych strojów Afryki, Azji i Ameryki Łacińskiej. Akcenty folkloru pojawiają się zarówno na bogato zdobionych tkaninach,  jak i w detalach takich jak pióropusze czy plemienna biżuteria. Modelka prezentuje na sobie stylizacje, na które złożyły się projekty takich marek jak Alexander McQueen, Dolce & Gabbana, Louis Vuitton, Gareth Pugh czy Givenchy.

 

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie efekty współpracy!

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja