lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > MAGDA JASEK NA PARIS FASHION WEEK WIOSNA LATO 2013 – ZDJĘCIA Z WYBIEGU I BACKSTAGE’U
Lamode.info

MAGDA JASEK NA PARIS FASHION WEEK WIOSNA LATO 2013 – ZDJĘCIA Z WYBIEGU I BACKSTAGE’U

MAGDA JASEK NA PARIS FASHION WEEK WIOSNA LATO 2013 – ZDJĘCIA Z WYBIEGU I BACKSTAGE’U

Dodane przez Ismena Dąbrowska
03 Październik '12

Na światowych Fashion Weekach zadebiutowała w 2010 roku i choć od tamtej pory pojawiała się na kilku zagranicznych wybiegach, została uznana za jedną z 10 najgorętszych twarzy sezonu to dopiero w tegorocznych Tygodniach Mody polska top modelka Magda Jasek została doceniona przez branżę.

 

Nowy Jork, Londyn, Mediolan, Paryż i pokazy na wiosnę lato 2013. Zachwyciła wszystkich w najważniejszych stolicach mody na świecie. Rudowłosa modelka o niezwykle charakterystycznej urodzie przede wszystkim zawładnęła Paryskim Tygodniem Mody w czasie, którego otworzyła pokaz Celine i pojawiła się na wybiegu takich marek jak Balenciaga, Damir Doma, Rochas, Sportmax, Giambattista Valli, Victor&Rolf oraz Yves Saint Laurent. Świat mody docenił, więc kolejną polską top modelkę, która być może dzięki tegorocznym Fashion Week’om i dużej ilości zrealizowanych w trakcie nich pokazów stanie się następną niezwykle rozchwytywaną dumą narodową.

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie jak Magda zaprezentowała się w czasie Paris Fashion Week, a także na jego backstage’u!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja