lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > MAGDA HASIAK - LOOKBOOK KOLEKCJI WIOSNA LATO 2013
Lamode.info

MAGDA HASIAK - LOOKBOOK KOLEKCJI WIOSNA LATO 2013

MAGDA HASIAK - LOOKBOOK KOLEKCJI WIOSNA LATO 2013

Dodane przez Katarzyna Filcek
17 Maj '13

Magda Hasiak konsekwentnie trzyma się wypracowanego przez siebie stylu, a my kolejny już sezon możemy podziwiać ubrania, będącą efektem fascynacji projektantki stonowanymi kolorami, sportową kobiecością i strukturalną grą formy.

 

 

Najnowsza kolekcja poznańskiej artystki - Smart Street – stanowi udaną wariację na temat typowej dla mody ulicznej casualowej nonszalancji, choć, jak sama nazwa wskazuje, potraktowano ją tu w bardziej elegancki sposób. Stąd też, obok się ekstrawaganckich sukienek, z charakterystycznym dla Hasiak wycięciem na plecach, szerokich spodni czy dzianinowych bluzek z rękawem ¾, w lookbooku pojawiają się również cygaretki w świeżym cytrynowym kolorze oraz koszule i płaszcze pasujące do bardziej oficjalnych okazji.

 

 

Geometryczne, wielowymiarowe formy, subtelne barwy przełamane tu i ówdzie mocną plamą koloru oraz uniwersalność projektów Magdy Hasiak po raz kolejny zdają się gwarantować sukces nowej kolekcji Smart Street. Całość znajdziecie na portalu fullofstyle.pl lub w warszawskim showroomie Full of Style przy ulicy Frascati 4/2. Co sądzicie o wiosennych propozycjach marki?

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja