lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > MACIEK KOBIELSKI DLA MARCOWEGO LUI MAGAZINE
Lamode.info

MACIEK KOBIELSKI DLA MARCOWEGO LUI MAGAZINE

MACIEK KOBIELSKI DLA MARCOWEGO LUI MAGAZINE

Dodane przez Redakcja
24 Marzec '14

Portfolio Maćka Kobielskiego to kilkadziesiąt sesji modowych i wizerunkowych. Wśród jego ostatnich projektów znalazły się m.in. sesja z Karlie Kloss dla najnowszego wydania „The Last Magazine” oraz wiosenny lookbook marki H&M z Moniką Jac Jagaciak. Fotograf na stałe stacjonuje i działa w Nowym Jorku, pracując pod szyldem warszawskiej agencji kreatywnej Warsaw Creatives.

 

Ich ostatnie wspólne dzieło, to sesja dla francuskiego magazynu „Lui”, z Curtisem Kuligiem w roli głównej. Ten amerykański fotorgraf i ilustrator ma na sa swoim koncie m.in wkład w kampanię DKNY z Carą Delavigne, jeden z projektów okładki albumu „Yeezus” Kanye Westa czy projekt „Love me”.

 

W sesji „Smooking room”, wyprodukowanej przez Pawła Walickiego, Curtis pozuje w kilku stylizacjach wybranych dla niego przez stylistkę Alexandrę Bernard. Artysta ma na sobie świetnie skrojone garnitury od Versace, Louis Vuitton, Moschino czy Emporio Armani. Całość przełamują ponadczasowe, znoszone trampki Converse. To kolejna sesja nieodbiegająca od ducha „Lui” - ekstrawagancka, kontrowersyjna i niepozbawiona podtekstów.

 

Poniżej znajdziecie wszystkie zdjęcia z adytorialu. Co sądzicie?

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja