lamode > MODA POLSKA > NEWSY > MACIEJ ZIEŃ, HONORATA WOJTKOWSKA, ŁUKASZ DZIEWIC – ZAJRZYJCIE Z NAMI ZA KULISY SESJI ZDJĘCIOWEJ
Lamode.info

MACIEJ ZIEŃ, HONORATA WOJTKOWSKA, ŁUKASZ DZIEWIC – ZAJRZYJCIE Z NAMI ZA KULISY SESJI ZDJĘCIOWEJ

MACIEJ ZIEŃ, HONORATA WOJTKOWSKA, ŁUKASZ DZIEWIC – ZAJRZYJCIE Z NAMI ZA KULISY SESJI ZDJĘCIOWEJ

Dodane przez Marta R.
24 Styczeń '12

Jak suknia ślubna to tylko od Zienia – o tym z pewnością marzy niemal każda panna młoda. Maciej Zień realizował właśnie sesję zdjęciową najnowszej kolekcji kreacji na tę szczególną okazję. Chociaż projektant w branży mody działa od wielu lat, do współpracy postanowił zaprosić młode twarze.

 

Przed obiektywem aparatu rudowłosego Łukasza Dziewica stanęła znana z programu Top Model. Zostań Modelką – Honorata Wojtkowska. Chociaż Honorata nie dotrwała do finału, jej słowiańska uroda i charakterystyczne blond włosy uwiodły Macieja.

 

Myślę, że trzeba dawać szansę osobom, które dopiero zaczynają swoją karierę. One mają taką niesamowitą chęć do pracy, determinację, jaki będzie efekt – zobaczymy. – komentuje swój wybór projektant.

 

Jeszcze będąc w programie, bardzo liczyłam na współpracę z Maciejem Zieniem. Dlatego cieszę się, że biorę udział w sesji. Maciej jest bardzo wymagający, dobrze wie, jaki efekt chce osiągnąć – lubię taki tryb pracy. – kwituje modelka.

 

Mimo kilkunastu godzin pracy, ekipa zeszła z planu zadowolona, efekty już niebawem u nas na portalu. Tymczasem zajrzyjcie z nami na backstage!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja