lamode > INFO > RYNEK > LVMH WSPIERA PARYTETY
Lamode.info

LVMH WSPIERA PARYTETY

LVMH WSPIERA PARYTETY

Dodane przez Katarzyna T.
14 Lipiec '11

Francuska grupa LVMH nie tylko jest największym producentem luksusowych marek na świecie. Wykorzystując swoją niekwestionowaną pozycję na rynku, wspiera także akcje pro-społeczne, takie jak dążenie do równouprawnienia płci.

 

12 lipca 2011 LVMH podpisała Women on the Board Pledge for Europe (z ang. “Kobiety u władzy Zobowiązanie dla Europy”), wspierając tym samym zwiększenie zatrudnienia kobiet na wysokich stanowiskach  z 30% do 40% do końca 2020 roku. Francuska grupa ma w tej kwestii niemałe zasługi – 61% dyrektorów zarządzających w firmie i jej filiach to kobiety, w promocji zaś 73% stanowisk zajmują właśnie panie.

 

Chantal Gaemperle – wicedyrektor, odpowiedzialna za dział Zasobów Ludzkich, będzie współdziałać na rzecz tej inicjatywy wraz z Europejskim Komiasarzem Sprawiedliwości, Viviane Reding.

 

Zróżnicowanie jest częścią filozofii LVMH – kobiety są u nas obecne na każdym poziomie i w każdym sektorze naszej firmy. To zobowiązanie ozdwierciedla nasze zaangażowanie i pragnienie utrzymywania najwyższych standardów we wszystkich naszych aktywnościach. Jako pionierzy innowacyjności i postępu, wiemy, że jest to kamień milowy w historii naszej grupy – komentowała Chantal Gaemperle – Całym sercem popieramy tę inicjatywę i z radością demonstrujemy nasz udział w niej.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja