lamode > MODA ZAGRANICZNA > OSOBOWOŚCI > LUPITA NYONG’O PODBIJA ŚWIAT MODY
Lamode.info

LUPITA NYONG’O PODBIJA ŚWIAT MODY

LUPITA NYONG’O PODBIJA ŚWIAT MODY

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
15 Styczeń '14

Niedawno oczarowała świat filmu swoją debiutancką kreacją aktorską w nowym obrazie Steve’a McQueena„12 Years a Slave”. Za drugoplanową rolę niewolnicy Patsey otrzymała niezliczoną ilość nominacji i nagród, a my nieustannie dowiadujemy się o jej kolejnych wyróżnieniach (wśród nich m.in. nominacje do nagród BAFTA, Złotych Globów, Critics Choice oraz Oscarów).

 

Lupita Nyong’o to bezsprzecznie jedno z najgorętszych nazwisk Hollywood. Co więcej, zainteresował się nią również świat mody, a pierwsze efekty tej fascynacji możecie zobaczyć w najnowszych sesjach pism modowych takich jak Dazed&Confused, DuJour i W Magazine oraz wiosenno-letniej kampanii Miu Miu na sezon 2014.

 

Zachwyty nad 30-letnią aktorką kenijskiego pochodzenia są jak najbardziej zrozumiałe, bo Lupita Nyong’o posiada nie tylko wielki talent aktorski, ale również niesamowitą, przyciągającą uwagę urodę.

 

W oczekiwaniu na polską premierę filmu „12 Years a Slave”, który trafi do naszych kin już 31 stycznia, prezentujemy Wam zdjęcia z ostatnich sesji czarnoskórej piękności w najnowszych wydaniach zagranicznych magazynów.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja