lamode > MODA POLSKA > NEWSY > ŁUKASZ JEMIOŁ WYRÓŻNIONY HONOROWĄ ZŁOTĄ NITKĄ
Lamode.info

ŁUKASZ JEMIOŁ WYRÓŻNIONY HONOROWĄ ZŁOTĄ NITKĄ

ŁUKASZ JEMIOŁ WYRÓŻNIONY HONOROWĄ ZŁOTĄ NITKĄ

Dodane przez Katarzyna Filcek
22 Maj '13

Wiedzieliście, że Łukasz Jemioł ma na swoim koncie już dwie Złote Nitki? Prestiżowa nagroda wyznaczała start niejednej kariery w polskiej branży mody - tak było także w przypadku zdolnego projektanta, który w 2006 roku, jako świeżo upieczony absolwent Wydziału Tkaniny i Ubioru Łódzkiej ASP, odebrał pierwsze wyróżnienie.

 

 

Druga nagroda powędrowała do Jemioła podczas uroczystego finału ostatniej edycji konkursu dla projektantów. Tym razem było to honorowe wyróżnienie, przyznawane osobowościom z branży modowej, których dorobek przyczynił się do rozwoju polskiej mody.

 

Łuksz Jemioł otrzymał honorową Złotą Nitkę fot. materiały prasowe/Łuksz Jemioł otrzymał honorową Złotą Nitkę

 

W ostatnich dniach kalendarz projektanta jest zresztą wypełniony po brzegi, bowiem już jutro Łukasz Jemioł zaprezentuje swoją nową kolekcję na sezon jesień zima 2013/2014 podczas ekskluzywnego pokazu, który odbędzie się wyjątkowej przestrzeni Łazienek Królewskich w Warszawie. Projektant zapowiada, że pokaz będzie utrzymany w duchu tajemniczego ogrodu i idealnie wpisze się w panujący w parku krajobraz.

 

 

Wiadomo już, że kolekcja będzie miała dwie odsłony, pierwszą pogodną, utrzymaną w energetycznych kolorach limonki, drugą bardziej mroczną z dominacją naturalnych skór i futer. Przeczuwamy, że jak zwykle w przypadku Łukasza Jemioła można spodziewać się wyjątkowego wydarzenia zarówno modowego,  jak i artystycznego. 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja