lamode > MODA POLSKA > NEWSY > ŁUKASZ JEMIOŁ NA TARGACH VISION W KOPENHADZE
Lamode.info

ŁUKASZ JEMIOŁ NA TARGACH VISION W KOPENHADZE

ŁUKASZ JEMIOŁ NA TARGACH VISION W KOPENHADZE

Dodane przez Redakcja
14 Sierpień '13

„Nowy optymizm” to hasło tegorocznej edycji kopenhaskich targów VISION. To również motto, które idealnie koresponduje z ostatnimi nastrojami, panującymi w naszej rodzimej branży modowej. Korzystając z okazji, polski projektant po raz pierwszy pojawił się na największych skandynawskich targach w Kopenhadze, gdzie zaprezentował swoje dwie linie: Basic i Premium.


Projekty Łukasza Jemioła cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród gości i zebrały bardzo pochlebne opinie. Ich uwagę przyciągnęły w szczególności, wykonane z plecionki modele Premium, stworzone specjalnie na zamówienie projektanta we francuskiej manufakturze. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyły się charakterystyczne dla Łukasza Jemioła, tkaniny poddane specjalnej obróbce farbowania i sprania.

 

„To miłe, gdy ludzie, którzy choć nie znają mojego brandu, zwracają uwagę na moje projekty i potrafią docenić moją pracę. Te targi to dla mnie duże wyzwanie. Nie byłbym jednak sobą, gdybym nie patrzył w przyszłość z optymizmem” – skomentował projektant.

 

Wrażenia Łukasza Jemioła z kopenhaskich targów VISION są jak najbardziej pozytywne. Tego typu wydarzenia są doskonałą możliwością nawiązania cennych kontaktów z zagranicznymi kupcami oraz dziennikarzami mody i blogerami z innych krajów.

 

Projektem i aranżacją stoiska Łukasza Jemioła zajęły się dziewczyny z Mood Design, Karina Snuszka i Dorota Kuć. Zobaczcie zdjęcia!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja