lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > LOUIS VUITTON WYDA TRAVEL BOOK
Lamode.info

LOUIS VUITTON WYDA TRAVEL BOOK

LOUIS VUITTON WYDA TRAVEL BOOK

Dodane przez Redakcja
12 Marzec '13

Po sukcesie przewodnika Louis Vuitton, który ukazał się w 1998, sławny dom mody zdecydował się na wydanie kilku kolejnych albumów, których założeniem jest zobrazowanie różnych kultur miast i państw, przez artystów z nimi nie związanych.

 

 

Do projektu Louis Vuitton zaprosi malarza z Kongo Chéri Samba, którego zadaniem będzie przedstawienie Paryża, amerykański artysta Daniel Arsham ukaże Wyspy Wielkanocne, Francuz Jean-Philippe Delhomm postara się zinterpretować Nowy Jork, a japoński ilustrator Natsko Seki stworzy graficzny obraz Londynu.

 

 

Każde z wydań Travel Book będzie ukazywało się wraz z nową kolekcją marki. Wiadomo już, że w przyszłym roku powstanie album z rysunkami Wenecji autorstwa znanego twórcy mangi, Jiro Taniguchi, oraz tom poświęcony Wietnamowi, widzianemu oczami włoskiego rysownika komiksów Lorenzo Mattotti.

 

 

Książki w dwóch wersjach językowych: angielskiej i francuskiej, dostępne będą w wybranych salonach Louis Vuitton na całym świecie, a także w niektórych księgarniach we Francji oraz online na stronie louisvuitton.com.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja