lamode > MODA ZAGRANICZNA > KOLEKCJE > LOUIS VUITTON – LOOKBOOK STRANGE DAYS WRTW SS16
Lamode.info

LOUIS VUITTON – LOOKBOOK STRANGE DAYS WRTW SS16

LOUIS VUITTON – LOOKBOOK STRANGE DAYS WRTW SS16

Dodane przez Ewelina Jabkiewicz
12 Październik '15

Jeszcze tego samego dnia, kilka godzin po pokazie kolekcji Louis Vuitton na sezon wiosna lato 2016, ukazał się nowy lookbook linii zatytułowany „Strange Days”. Autorem zdjęć wykonanych w głównej siedzibie francuskiego domu mody jest nie kto inny, jak Juergen Teller.

 

Nicolas Ghesquiere po raz kolejny odkrywa przed nami nowe oblicze swojej wizji projektowania. Tym razem zaprosił gości pokazu do cyfrowego świata, w którym „wszystko jest możliwe”, iluzja miesza się z rzeczywistością, a „jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia”. Więcej o prezentacji przeczytacie tutaj!

 

Pełna kontrastów sylwetka utożsamiająca współczesną kobietę – jednocześnie delikatną i silną, została po raz kolejny zaprezentowana w lookbooku. Sesja pod hasłem „Dziwne Dni” również obfitowała w skrajności – od spontanicznych, ujęć w konwencji backstage`u do pozowanych zdjęć high fashion, od wrażliwości do drapieżności, od artystycznego, ekstrawaganckiego wydźwięku do naturalności i prostoty. Prawie wszystkie fotografie zostały wykonane zza szyby okna i w dużej mierze skupiały się na kunsztownych detalach nowej kolekcji.

 

Nowy koncept intryguje oraz wprowadza powiew świeżości i nonszalancji. My jesteśmy na tak, a Wy?

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja