lamode > MODA ZAGRANICZNA > POKAZY MODY > LOUIS VUITTON - KOLEKCJA WIOSNA LATO 2016
Lamode.info

LOUIS VUITTON - KOLEKCJA WIOSNA LATO 2016

LOUIS VUITTON - KOLEKCJA WIOSNA LATO 2016

Dodane przez Ewelina Jabkiewicz
08 Październik '15

Podczas pokazu Louis Vuitton na sezon wiosna lato 2016 kluczową rolę odegrała scenografia, którą stanowiły ogromne ekrany HD, a goście zostali zaproszeni do cyfrowego świata, "w którym wszystko jest możliwe". Prezentacja odbyła się w konwencji gry video, a iluzja mieszała się z rzeczywistością. Modelki przechodziły między kolejnymi fazami tej “gry” - od oświetlonego neonami miasta, do źrenicy sowy ukrytej w chmurach.

 

"Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia" - przekonywały słowa lektora, które stanowiły część ścieżki dźwiękowej pokazu. Nicolas Ghesquiere chciał udowodnić, że za sprawą mody udajemy się w podróż, podczas której odkrywamy własną osobowość. Każdy rozdział tej wyprawy to poszukiwanie odpowiedzi na kolejne pytanie. Przenikanie się tożsamości? Nowoczesny romantyzm? Potęga ciała? Absolutna kobiecość? Louis Vuitton zabiera nas w podróż ku odkrywaniu fascynującego obszaru - współczesnej kobiety - symbiozy siły i kruchości. Na wybiegu mogliśmy te metafory zobaczyć poprzez wykorzystanie kontrastowych stylistyk, głównie grunge`u z klimatami boho.

 

Dyrektor kreatywny francuskiego domu mody rzuca wyzwanie - "Ta przygoda zależy od Ciebie"...  Skorzystacie z tego zaproszenia?

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja