lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > LOUIS VUITTON - KAMPANIA SPIRIT OF TRAVEL
Lamode.info

LOUIS VUITTON - KAMPANIA SPIRIT OF TRAVEL

LOUIS VUITTON - KAMPANIA SPIRIT OF TRAVEL

Dodane przez Ewelina Jabkiewicz
29 Październik '15

Nicolas Ghesquiere, dyrektor kreatywny Louis Vuitton, po raz kolejny zaprasza swoje muzy do współpracy. Tym razem w bohaterki najnowszej kampanii pt. „Spirit of Travel” wcieliły się Michelle Williams i Alicia Vikander.

 

Po wizycie na Karaibach, francuski dom mody powraca do punktu, w którym w maju tego roku odbył się pokaz marki na sezon resort 2016. Tłem dla sesji zdjęciowej Louis Vuitton stały się malownicze krajobrazy miasta Palm Springs w Kalifornii oraz tutejsze architektoniczne arcydzieło - Desert Modern zaprojektowane przez Johna Lautnera.

 

Czym lub kim jest tytułowy „Duch Podróży” wyznawany przez paryski dom mody? Ghesquiere pragnął pokazać drogę poszukiwania wolności i przygody w jednym, a Williams i Vikander ucieleśniają dwa różne typy kobiet Louis Vuitton. Wiernymi towarzyszkami gwiazd zostają w tej historii torby Twist i Capucines, a także nowy model – City Steamer.

 

Autorem zdjęć nowej kampanii został Patrick Demarchelier, podczas gdy za stylizację odpowiadała Marie-Amelié Sauvé. Fryzury to efekt pracy Paula Hanlona, a wizaż stworzył James Kaliardos. Sesja ukaże się w listopadowych wydaniach magazynów mody na całym świecie, a towarzyszący jej film można obejrzeć już online i w aplikacji Louis Vuitton Pass app. 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja