lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > LOUIS VUITTON – KAMPANIA SERIES 4 WIOSNA LATO 2016
Lamode.info

LOUIS VUITTON – KAMPANIA SERIES 4 WIOSNA LATO 2016

LOUIS VUITTON – KAMPANIA SERIES 4 WIOSNA LATO 2016

Dodane przez Ewelina Jabkiewicz
30 Grudzień '15

Nicolas Ghesquiere, dyrektor kreatywny Louis Vuitton zapowiedział na swoim Instagramie nową kampanię marki. Skoro pokaz kolekcji na sezon wiosna lato 2016 był utrzymany w konwencji gry video (więcej tutaj!), można było się spodziewać, że reklama również będzie nawiązywać do tej idei.

 

Ghesquiere do tej pory nie eksperymentował i pozostał wierny swoim muzom, m.in. Jennifer Connelly, Michelle Williams, Alicii Vikander czy Liyi Kebede. Dzisiaj projektant poszedł o krok dalej i przeprowadził nietypowy casting na nową twarz domu mody. „Rzeczywistość i fantazja stały się jednością” – napisał w social media i zaprezentował ambasadorkę Series 4, którą została Lightning, bohaterka kultowej serii Final Fantasy. Przy realizacji nowego projektu Nicolas współpracował z Tetsuyą Nomurą ze Square Enix, japońskim artystą i projektantem gier komputerowych, czego efektem są niesamowite animacje i futurystyczna kampania francuskiej marki.

 

Czy niekonwencjonalna idea dyrektora kreatywnego Louis Vuitton zapowiada rewolucję w branży, zwraca uwagę na problem przenikania się świata wirtualnego z rzeczywistością, a może staje się jednorazową ciekawostką w modzie? Oceńcie sami!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja