lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > LOOKING FOR KATE – FILM DOKUMENTALNY O KATE MOSS
Lamode.info

LOOKING FOR KATE – FILM DOKUMENTALNY O KATE MOSS

LOOKING FOR KATE – FILM DOKUMENTALNY O KATE MOSS

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
04 Styczeń '14

Niedawno otrzymała Nagrodę Specjalnego Uznania BFA, co bezsprzecznie dowodzi, że zasłużyła sobie na tytuł jednej z najważniejszych osobowości świata mody. Do tej pory triumfuje nad swoimi młodszymi koleżankami po fachu, pojawiając się w kampaniach luksusowych marek i na okładkach najważniejszych magazynów.

 

Francuska stacja telewizyjna Paris Première przygotowała specjalny prezent urodzinowy dla Kate Moss, która 16 stycznia kończy 40 lat. Z tej okazji, 12 stycznia zostanie wyemitowany specjalny dokument prezentujący sylwetkę jednej z najpopularniejszych topmodelek i współczesnej ikony mody.

 

„Looking For Kate” jest zarówno historią kariery, jak i prywatnego życia brytyjskiej modelki. Jak podaje Vogue Paris, film „pokaże ciemną stronę kobiety, której twarz jest znana na całym świecie, jednak jej historia owiana jest tajemnicą”.

 

Pojawią się w nim osoby, które niejednokrotnie współpracowały z Moss, a wśród nich m.in. fotografowie Paolo Roversi, Peter Lindbergh, David Ross (który zrobił pierwsze zdjęcia testowe młodej Kate), jak i projektantka Isabel Marant.  

 

Liczymy na to, że nie będziemy musieli długo czekać na polską premierę. Tymczasem zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak na przestrzeni lat zmieniała się znana topmodelka. 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja