lamode > MODA ZAGRANICZNA > KOLEKCJE > LOOKBOOK ZARA TRF NA WRZESIEŃ 2012
Lamode.info

LOOKBOOK ZARA TRF NA WRZESIEŃ 2012

LOOKBOOK ZARA TRF NA WRZESIEŃ 2012

Dodane przez Redakcja
07 Wrzesień '12

Zara Trf zazwyczaj była kierowana do nastolatek, które jeszcze nie odnajdują się w zbyt eleganckich stylizacjach, natomiast wrześniowy lookbook ukazuje nieco inną stronę działu młodzieżowego Zary. Nieco dojrzalsze projekty spokojnie znajdą zastosowanie zarówno w garderobie matki, jak i córki.

 

Szeroki wybór płaszczy i marynarek, być może nie do końca klasycznych, ale zdecydowanie bardziej eleganckich niż zazwyczaj, nadaje lookbookowi bardziej dojrzały wizerunek. Ciekawe połączenia tkanin ze skórzanymi wstawkami, błyszczące aplikacje i ciekawy formy sprawiają, że każda z rzeczy prezentuje się wyjątkowo.

 

Dla mniej eleganckich nastolatek bardziej będą się nadawać rzeczy inspirowane stylem militarnym, czy rockowym. Wojskowe kurtki o męskim kroju, spodnie moro i ciężkie biker bootsy spodobają się zadziornym chłopczycom, zaś skóry, ćwieki i poszarpany jeans świetnie sprawdzą się w stylizacjach każdej rockmanki.

 

Wszystkie style świetnie wpisują się w trendy na nadchodzący sezon, zatem niezależnie od tego, w którym  czujesz się najlepiej, dzięki rzeczom z nowej kolekcji Zara Trf możesz stworzyć modne i efektowne stylizacje uliczne. 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja