PL / EN
LONDYŃSKA JESIEŃ INSPIRUJE MICHAELA KORS’A I JIMMY CHOO

LONDYŃSKA JESIEŃ INSPIRUJE MICHAELA KORS’A I JIMMY CHOO

Jako że Michael Kors w ubiegłym tygodniu przejął markę Jimmy Choo, obie kampanie prezentujemy razem.

MICHAEL KORS FALL17: KAMPANIA

Nie bez powodu kampanie zapowiadające jesienno-zimowe kolekcje obu marek prezentujemy wspólnie – dosłownie tydzień temu świat mody obiegł news o przejęciu luksusowej marki obuwniczej przez amerykańskiego projektanta. I chociaż sesje zdjęciowe Michael Kors i Jimmy Choo (Fall 2017) miały miejsce nieco wcześniej, to warto przyjrzeć się im za jednym zamachem i zastanowić nad przyszłością marki prowadzonej przez Sandrę Choi.

JIMMY CHOO FALL17: KAMPANIA

Z tło do obydwu kampanii posłużył Londyn i jego przedmieścia. Kors po raz kolejny zaprosił do współpracy Mario Testino, a modelka Edie Campbell wybrała się w przejażdżkę dookoła miasta na tylnym siedzeniu samochodu. Podczas gdy auto przyprawia całości stylu vintage, prezentowane przez Edie ubrania kuszą bogactwem i luksusem. W sesji zdjęciowej linii Michael Michael Kors pojawiły się natomiast znane wcześniej projektantowi modelki, Taylor Hill i Romee Strijd. Odzież męską pokazał holenderski model, Wouter Peelen.

JIMMYJimmy Choo Fall 2017 (fot. materiały prasowe)

POLECAMY: 5 NAJWIĘKSZYCH SIECI ODZIEŻOWYCH NA ŚWIECIE

Jesienna kampania Jimmy Choo to dzieło Theo Wenner’a, który dotychczas współpracował z takimi markami jak Chloe, Marc Jacobs czy Carven. Na zdjęciach ukazane zostały typowe londyńskie ulice i tradycyjne wiktoriańskie domy, tak charakterystyczne dla jego krajobrazu miasta. Do sesji marka zaprosiła Kati i Xavier’a Nescher’ów – minimalistyczne stylizacje obojga miały podkreślić najnowszą kolekcję butów, w której znajdą się wysokie kozaki i pumpy na obcasie (kobiety) oraz sportowe sneakersy i sznurowane botki (mężczyźni).

Zobaczcie zdjęcia w galerii poniżej!

video

MMC - BACKSTAGE POKAZU JESIEŃ ZIMA 2016

tagi: MICHAEL KORS | JIMMY CHOO | KAMPANIA | NEWS |

podobne artykuły