lamode > INFO > RYNEK > LONDON UNIVERSITY UHONORUJE BERNARDA ARNAULT
Lamode.info

LONDON UNIVERSITY UHONORUJE BERNARDA ARNAULT

LONDON UNIVERSITY UHONORUJE BERNARDA ARNAULT

Dodane przez Redakcja
10 Lipiec '14

Bernard Arnault wraz z dwunastoma innymi osobami związanymi ze światem mody – m.in. fotografem Nickiem Knightem i byłą dyrektor kreatywną Mulberry Emmą Hill – zostanie uhonorowany specjalną nagrodą przez University Of the Arts w Londynie (UAL). Uniwersytet, który składa się z prestiżowych Central Saint Martins, London College of Fashion i Chelsea College of Arts co roku przyznaje honorowe nagrody osobowościom zasłużonym dla świata mody. Tegorocznych trzynastu laureatów zostanie nagrodzonych podczas ośmiu uroczystości graduacyjnych, które odbędą się w dniach 14-17 lipca w Royal Festival Hall w Londynie.

 

Rzecznik UAL powiedział w rozmowie z portalem Women’s Wear Daily, że LVMH Louis Vuitton Moet Hennessy i Central Saint Martins od dłuższego czasu łączą bardzo produktywne relacje, które na przestrzeni lat przejawiały się na płaszczyźnie współpracy nad wieloma projektami i kursami, które uczelnia ma w swojej ofercie.

 

Bernard Arnault z kolei stwierdził, że czuje się bardzo zaszczycony nagrodą, tym bardziej, że otrzymuje ją od uczelni, „której studenci nigdy nie zawodzą w kreowaniu ekscytujących i przełomowych projektów”. „Jesteśmy zachwyceni, że tak wielu z nich wniosło swój niezwykły talent i pasję do LVMH” – dodał.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja