PL / EN
LISTA MODELEK POKAZU VICTORIA`S SECRET 2017

LISTA MODELEK POKAZU VICTORIA`S SECRET 2017

Czy pojawi się tam Polka?

Pokaz Victoria`s Secret w 2017 roku owiany jest tak wieloma tajemnicami jak nigdy dotąd. My już jednak wiemy, kto przejdzie się po brokatowym wybiegu – sprawdźcie listę potwierdzonych modelek!

POKAZ VICTORIA`S SECRET 2017

Gdzie i kiedy odbędzie się pokaz, dlaczego castingi zaczęły się tak wcześnie (kilka miesięcy wcześniej niż dotychczas) oraz dlaczego na wybiegu nie zobaczymy już Instagirls – Kendall Jenner i Gigi Hadid – to tylko niektóre z pytań, które nasuwają się na myśl na temat tegorocznego pokazu Victoria`s Secret. Po raz pierwszy twórcy amerykańskiej marki tak długo trzymają w tajemnicy wiadomość o miejscu pokazu. Plotki mówią, że po raz pierwszy Aniołki VS mogą polecieć do Szanghaju.

NOWE MODELKI VICTORIA`S SECRET 2017

Spodziewamy się oczywiście starej gwardii, jak Adriana Lima, Alessandra Ambrosio czy Lily Aldridge, są też powroty po urlopie macierzyńskim – po przerwie znowu na wybiegu będziemy podziwiać Candice Swanepoel i Behati Prinsloo. Jednak w tym roku lista świeżych twarzy, które zobaczymy na pokazie VS jest naprawdę długa. To aż 16 nowych nazwisk!

VICTORIA`S SECRET FANTASY BRA 2017

Pojawia się jeszcze jedno bardzo istotne pytanie: która dziewczyna założy Fantasy Bra. W 2016 roku zaszczyt zaprezentowania najważniejszego (i najdroższego) biustonosza kolekcji miała Jasmine Tooks. Kogo obstawiacie tym razem?

Zdjęcie główne: Instagram.com/VictoriasSecret

video

CZERWONE USTA TUTORIAL

tagi: Victoria`s Secret | pokaz mody |

podobne artykuły