lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > LINDSEY WIXSON W KWIETNIOWYM WYDANIU HARPER'S BAZAAR US
Lamode.info

LINDSEY WIXSON W KWIETNIOWYM WYDANIU HARPER'S BAZAAR US

LINDSEY WIXSON W KWIETNIOWYM WYDANIU HARPER'S BAZAAR US

Dodane przez Redakcja
22 Marzec '14

Lindsey Wixson nie zwalnia tempa! Właśnie pojawiła się na łamach amerykańskiego wydania Harper’s Bazaar, udowadaniając tym samym, że jej charakterystyczna uroda jest nadal w cenie. Tym razem, mamy okazję ujrzeć modelkę, wcielającą się w rolę... charyzmatycznej Marii Antoniny.


Stylistka Amanda Harlech wybrała pełne przepychu spektakularne kreacje, pochodzące z ekskluzywnej oferty największych domów mody. Wsród nich pojawiają się m.in. wieczorowe suknie  Valentino czy Armani Privé, które w doskonały sposób podkreślają urodę amerykańskiej piękności. Z kolei, bardziej nowoczesne akcenty, będące współczesną interpretacją mody z epoki klasycyzmu, pochodzą od projektanta Giambattista Valli oraz z linii haute couture Chanel. 

 

Całość została uzupełniona bogato zdobionymi, charakterystycznymi dla osiemnastowiecznego stylu perukami oraz przepięknymi butami od mistrza obuwniczego - Manolo Blahnika. Co więcej, sesję zdjęciową wykonał sam Karl Lagerfeld, który dzięki swoim niezwykłym umiejętnościom oddał pełnię nietuzinkowej urody modelki.

 

 

A Wam jak się podoba Lindsey w takim wydaniu? 

 


Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja