lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > LIDIA KALITA – LOOKBOOK JESIEŃ ZIMA 2014/2015
Lamode.info

LIDIA KALITA – LOOKBOOK JESIEŃ ZIMA 2014/2015

LIDIA KALITA – LOOKBOOK JESIEŃ ZIMA 2014/2015

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
11 Czerwiec '14

Lidia Kalita nie daje o sobie zapomnieć. Od czasu, kiedy zadebiutowała ze swoją autorską marką, regularnie prezentuje swoje pomysły, nie ograniczając się tylko i wyłącznie do kolekcji sezonowych. Jej debiutem były wiosenno-letnie propozycje, a następnie światło dzienne ujrzała limitowana linia, dedykowana naszej siostrzanej platformie BoutiqueLaMode.com. Nie minęło wiele czasu, a na wybiegu zobaczyliśmy jej pre-kolekcję jesienną, która stanowiła zapowiedź nowego sezonu jesień-zima 2014/2015.

 

Podczas wczorajszej prezentacji, mieliśmy okazję zapoznać się z najnowszymi pomysłami polskiej projektantki i dało się zauważyć, że kontynuują one estetykę, znaną z poprzednich sezonów. W swojej jesienno-zimowej kolekcji, Lidia Kalita po raz kolejny decyduje się na połączenia sportowej mody z elegancją, znamienną dla jej poprzedniej marki Simple, której jest założycielką.

 

Wśród najnowszych pomysłów projektantki, prym wiodą pudełkowe góry, rozkloszowane spódnice oraz mocno podkreślające talię sukienki i płaszcze. Pojawiają się kimonowe kroje, kurtki typu bomber oraz delikatne falbany. W kolekcji dominują nowoczesne materiały, wśród których znalazła się neoprenowa pianka.

 

Podobnie jak w wiosenno-letnim sezonie, paleta kolorystyczna jest równie wyrazista, jednak tym razem intensywne oranże zostają zastąpione odcieniami metalicznego niebieskiego oraz limonkowych żółci. Mocne kolory budują ciekawy kontrast do szarości, czerni i bieli.  

 

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie efekty.

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja