lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > LETNIE PROPOZYCJE AKADEMII STYLIZACJI M.P. BABICZ
Lamode.info

LETNIE PROPOZYCJE AKADEMII STYLIZACJI M.P. BABICZ

LETNIE PROPOZYCJE AKADEMII STYLIZACJI M.P. BABICZ

Dodane przez Redakcja
20 Lipiec '11

Akademia Stylizacji M.P. Babicz to zespół ludzi, którzy skupiają się nie tylko na kreowaniu trendów fryzjerskich ale też modowych. W swoich kolekcjach starają się bowiem łączyć stylizację włosów i ubrań, co sprawia, że ich koncepcja jest kreatywna i spójna.

 

Letnia kolekcja zatytułowana „Dandelion wind”, jaką Akademia Stylizacji M.P. Babicz prezentowała w wielu miastach zarówno w Polsce jak i zagranicą, nawiązuję swoją stylistyką do sztuki pop-artu. Proste i geometryczne formy sukienek Domu Mody Fulara&Żywczyk posłużyły jako tło do asymetrycznych, odważnych cięć, podkreślonych intensywną koloryzacją. Długie, kobiece suknie współgrały natomiast z romantycznymi lokami upiętymi w luźne koki, a całości stylizacji dopełniały awangardowe „nakrycia” głowy, wykonane ze sztucznych kwiatów.

 

Akademia Stylizacji M.P. Babicz nie zapomniała też o trendach dla panów. Te można podsumować jako nieśmiertelna klasyka z odrobiną nonszalancji. Taki efekt został osiągnięty za pomocą połączenia dopasowanych garniturów z dynamicznymi, podkreślającymi naturalną strukturę włosa fryzurami.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja