lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > LETNIA KOLEKCJA BIŻUTERII ANNY ORSKIEJ - ZEN
Lamode.info

LETNIA KOLEKCJA BIŻUTERII ANNY ORSKIEJ - ZEN

LETNIA KOLEKCJA BIŻUTERII ANNY ORSKIEJ - ZEN

Dodane przez Redakcja
24 Marzec '13

Anna Orska już kilka lat temu postanowiła stworzyć biżuterię z otoczaków. Zaczarowały ją one na jednej z pięknych plaż Hiszpanii - Playa de los Muertos. Wszystkie równe, idealnie gładkie, do tego... przyjemnie ciepłe. Są symbolem wewnętrznej harmonii, wyciszenia i spokoju, czyli  stanu, którego szukamy każdego dnia.

 

 

W letniej kolekcji projektantki, zatytułowanej ZEN, doczekały się one pomysłu i oprawy, każdorazowo wykonanej ręcznie i dopasowanej do pojedynczego kamyka. Biżuterię można nosić dwustronnie, a dopełnieniem niektórych wzorów są równie piękne kręgi onyksów czy agatów. Otoczaki przebyły ogromną drogę, w wodzie, powietrzu i po ziemi, aby w końcu ozdobić biżuterię. W linii ZEN znajdziemy naszyjniki, bransolety i kolczyki, które mają stać się prywatnym ogrodem ukojenia i kontemplacji, a także oderwaniem od zgiełku codziennego życia.

 

 

Biżuterię ORSKA kupić można w internetowym sklepie www.orska.pl oraz w poznańskim butiku marki w Starym Browarze i przy ul. Mokotowskiej w Warszawie. Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie kolekcję biżuterii ZEN, której zadaniem jest stworzenie harmonicznej całości z kobietami, które będą ją nosić.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja