lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > LEONARDO DICAPRIO W INTERVIEW RUSSIA – MARZEC 2014
Lamode.info

LEONARDO DICAPRIO W INTERVIEW RUSSIA – MARZEC 2014

LEONARDO DICAPRIO W INTERVIEW RUSSIA – MARZEC 2014

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
27 Luty '14

Serce publiczności zdobył już dzięki swojej aktorskiej kreacji w filmie „Co gryzie Gilberta Grape’a?” (1993) Lasse Hallströma. Za czasów „Titanica” wzdychały do niego miliony nastoletnich fanek. Do dziś zachwycają się nim krytycy i entuzjaści kina. Leonardo DiCaprio to bezsprzecznie jeden z najlepszych i najbardziej utalentowanych współczesnych aktorów.

 

Przy okazji marcowego numeru rosyjskiego Interview Magazine, ulubieniec Martina Scorsese pojawił się w okładkowej sesji autorstwa francuskiej fotografki Brigitte Lacombe. Hollywoodzkiemu gwiazdorowi towarzyszyła jego ekranowa partnerka z „Wilka z Wallstreet”, aktorka Margot Robbie. Biorąc pod uwagę zbliżającą się galę rozdania Nagród Akademii Filmowej, która odbędzie się już 2 marca, najnowsza sesja wizerunkowa Leonardo DiCaprio jest doskonałą promocją jego aktorskiego talentu. Co więcej, przy okazji jego nominacji do Oscara za najlepszą rolę pierwszoplanową w „Wilku z Wallstreet”, okładka w Interview jest strzałem w dziesiątkę.

 

My liczymy na to, że po szeregu nominacji Akademii, aktor zdobędzie w końcu zasłużonego już dawno Oscara. Trzymamy kciuki oraz czekamy na kolejne filmy i sesje. 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja