lamode > URODA > MAKIJAŻ > LEKKIE PODKŁADY I PUDRY NA LATO
Lamode.info

LEKKIE PODKŁADY I PUDRY NA LATO

LEKKIE PODKŁADY I PUDRY NA LATO

Dodane przez Karolina K.
18 Maj '11

Wiosną i latem wszystko jest lżejsze. Nosimy cieńsze ubrania, odkryte buty, nawet dietę zamieniamy na bardziej lekkostrawną. Jeśli chodzi o pielęgnację i makijaż, rzecz się ma podobnie. Wraz ze zmianą garderoby, zmieńmy więc produkty kosmetyczne. Porzućmy ciężkie, kryjące podkłady i sięgnijmy po lżejsze, delikatniejsze formuły dające naszej skórze maksymalny komfort i wygodę.

 

Latem, podobnie jak nasze ciało, skóra naszej twarzy potrzebuje nawilżenia. Warto więc na ten czas sięgnąć po preparaty z dużą zawartością wody. Spośród produktów dostępnych na rynku możemy zdecydować się na kremy wyrównujące koloryt, fluidy o lekkiej konsystencji i niezatykające porów czy pudry, dzięki którym nasza cera pozostanie matowa, a jednocześnie ładnie rozświetlona. Dodatkowym atutem tychże produktów jest zawartość filtrów UV, które skutecznie ochronią naszą skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

 

W naszej galerii prezentujemy kremy, podkłady oraz pudry o lekkich, delikatnych i nawilżających formułach odpowiednich na upalne letnie dni. Znajdź swój idealny puder na lato i ciesz się gładką, nieskazitelną cerą!

TAGI:     uroda | makijaż | make up
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja