lamode > INFO > RYNEK > LEIGHTON MEESTER AMBASADORKĄ KOSMETYKÓW BIOTHERM
Lamode.info

LEIGHTON MEESTER AMBASADORKĄ KOSMETYKÓW BIOTHERM

LEIGHTON MEESTER AMBASADORKĄ KOSMETYKÓW BIOTHERM

Dodane przez Redakcja
26 Listopad '13

Młoda aktorka, znana przede wszystkim jako odtwórczyni roli Blair Waldorf z serialu „Plotkara”, Leighton Meester, została wybrana na ambasadorkę kosmetyków marki Biotherm. Informacja została ogłoszona przez generalnego menadżera marki, Partricka Kullenberga, na specjalnym wydarzeniu, które odbyło w szanghajskiej galerii sztuki. Wybór Chin na to wydarzenie nie jest przypadkowy, ponieważ są one jednym z najważniejszych nabywców Biotherm.

 

Kullenberg tłumaczy wybór Meester tym, że młoda aktorka zgadza się z obrazem kobiety, jaką Biotherm chce promować. Liczy się dla nich przede wszystkim naturalność. Ponadto, ich celem jest wzbudzenie zainteresowania kosmetykami marki wśród młodszych kobiet.

 

„Ma w sobie jakiś błysk. Chcieliśmy mieć wśród nas osobę, która legitymowałaby się z naszym pragnieniem pozyskania młodszych klientek. Pragnęliśmy zrezygnować z samych modelek i zbliżyć się do ludzi, którzy mają prawdziwe historie i mają coś do powiedzenia” – powiedział Kullenberg.

 

Wygląda na to, że popularność aktorki może znacząco wpłynąć na osiągnięcie postawionych sobie przez markę celów. Meester pojawi się również w reklamach produktów. Pierwsze kampanie, promujące kosmetyki do pielęgnacji twarzy Biotherm, ukażą się już na początku przyszłego roku

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja