lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > LARA STONE W KOLEJNEJ KAMPANII CALVIN KLEIN NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012/13
Lamode.info

LARA STONE W KOLEJNEJ KAMPANII CALVIN KLEIN NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012/13

LARA STONE W KOLEJNEJ KAMPANII CALVIN KLEIN NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012/13

Dodane przez Redakcja
13 Lipiec '12

Piękna Lara Stone pochodzi z Holandii. Światową karierę zrobiła nie tylko dzięki swojej niesamowitej urodzie i pięknym blond włosom, ale przede wszystkim dzięki wadzie zgryzu. Jej znakiem rozpoznawczym jest bowiem urocza diastema.


Nikogo już chyba nie dziwi wybór modelki przez markę Calvin Klein, jest to już piąty z rzędu sezon współpracy Lary Stone z brandem. Tym razem zobaczymy ją w różnych odsłonach, promującą kilka linii marki. Autorami zdjęć dla Calvin Klein Collection oraz CK Calvin Klein są Mert Alas i Marcus Piggott, znany duet fotografów. Sesję promującą Calvin Klein Jeans wykonał Steven Klein, natomiast biżuteria i zegarki marki CK Calvin Klein zostały uchwycone przez samego Patricka Demarchelier.

 
Nie tylko Lara jest wspólnym czynnikiem tych zupełnie różnych kadrów. Wszystkie zdjęcia są seksowne i odważne. Z pewnością seksapilu dodają im przystojni modele, którzy wystąpili w kampanii u boku ślicznej Holenderki. Wśród nich możemy zobaczyć między innymi Seana O'Pry, czy Tysona Ballou.


W nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym zapewne jeszcze nie raz będziemy podziwiać urodę Lary Stone!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja