lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > LANE BRYANT - KAMPANIA #IMNOANGEL BIELIZNY PLUS SIZE
Lamode.info

LANE BRYANT -  KAMPANIA #IMNOANGEL BIELIZNY PLUS SIZE

LANE BRYANT - KAMPANIA #IMNOANGEL BIELIZNY PLUS SIZE

Dodane przez Anna Łagodzińska
07 Kwiecień '15

Promowanie nadwagi, popadanie ze skrajności w skrajność i niesmak - z takimi zarzutami spotkała się najnowsza kampania bielizny marki Lane Bryant i to w zaledwie kilkadziesiąt godzin po premierze! Wszystko za sprawą jej tytułu #ImNoAngel i modelek plus size, które pojawiły się na zdjęciach. Kobieta powinna więc być chuda, bardziej krągła czy może jak większość powinna nosić rozmiar 38/40 ? Dla nas w tym przypadku to bez znaczenia! Linda Heasley - prezes i dyrektor generalna Lane Bryant w oświadczeniu powiedziała, że ich kampania #ImNoAngel ma umożliwić kobietom pokochanie każdej części siebie, a modelki z kampanii podkreślają, że nie muszą być aniołkami Victoria's Secter by czuć się seksownie.

 

Najnowsza kolekcja jest więc subtelna, zmysłowa i delikatna. Modelki plus size Ashley Graham, Marquita Pring, Candice Huffine, Victoria Lee, Justine Legault oraz Elly Mayday na zdjęciach prezentują się naturalnie, świeżo a przy tym nieziemsko seksownie. W propozycjach od marki nie mogło zabraknąć idealnie uszytych, koronkowych biustonoszy oraz fig, a całość uszyta została w odcieniach bieli i ponadczasowej czerni, gdzie mocny akcent stanowił kwiecisty oraz zwierzęcy wzór.

 

Wszystkie zdjęcia z kampanii #ImNoAngel marki Lane Bryant znajdziecie w naszej galerii. Zobaczcie też wideo towarzyszące zdjęciom!

 

źródło: youtube.com

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja