lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > LAMODE.INFO I BOUTIQUELAMODE.COM NA FASHION WEEK POLAND MAJ 2014
Lamode.info

LAMODE.INFO I BOUTIQUELAMODE.COM NA FASHION WEEK POLAND MAJ 2014

LAMODE.INFO I BOUTIQUELAMODE.COM NA FASHION WEEK POLAND MAJ 2014

Dodane przez Redakcja
14 Maj '14

Podczas 10. edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland nasz portal oraz BoutiqueLaMode.com zorganizował wspólną przestrzeń w ramach strefy Showroom. W Łodzi, do której komfortowo mogliśmy dotrzeć dzięki marce BMW, na naszych gości czekało sporo atrakcji.

 

Odwiedzający, mieli okazję zobaczyć nie tylko projekty z limitowanych kolekcji, które dostępne są na naszej siostrzanej platformie, ale wszyscy zainteresowani mogli również skorzystać z oferty BoutiqueLaMode.com na miejscu, interaktywnie, dzięki tabletom GALAXY Note 10.1 marki Samsung – jednego z partnerów naszego stoiska.

 

Nasza strefa była także miejscem spotkań wielu osób ze świata mody. Wśród nich znaleźli się m.in. Bernard Saczuk, Sławek Błaszewski, Joanna Horodyńska, Rafał Michalak z MMC Studio, Ada Fijał, Dorota Wróblewska czy Diane Pernet. Zawitali do nas też młodzi projektanci, których kolekcje mogliśmy zobaczyć podczas majowego Fashion Week Poland – Kas Kryst i Pjotr Górski. Nie zabrakło u nas blogerów : Tobiasza Kujawy z Freestyle Voguing, Harel czyli Ewy Kowalewskiej - Kondrat, Olivii Kijo, Macademian Girl, Jestem Kasia czy Cajmel. Co więcej, niekończącym się rozmowom o modzie ( i nie tylko) towarzyszył Cydr Lubelski.

 

Jesteście ciekawi co jeszcze działo się w strefie LAMODE.INFO i BoutiqueLaMode.com? Zobaczcie koniecznie naszą fotorelację!

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja