lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > LAMODE POLECA - SECRET OF STYLE
Lamode.info

LAMODE POLECA - SECRET OF STYLE

LAMODE POLECA - SECRET OF STYLE

Dodane przez Redakcja
17 Listopad '10

Secret of Style to polski blog światowego formatu z rzeszą czytelników na całym świecie, m.in. we Włoszech, Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii.


Autorką Secret of Style jest Ewa Ambroziak – stylistka i felietonistka, z wykształcenia dziennikarka i absolwentka szkoły dla stylistów współpracującej z florenckim International Institute Fashion Design & Marketing - Polimoda, współtworzy uznany warszawski butik Flash, a po godzinach… pisze bloga Secret of Style.

 

 

Secret of Style to „miejsce” gdzie moda miesza się z pasją, a poruszane tematy są dobrane z uważną precyzją. Ewa pisze o tym co lubi, kocha i szanuje w modzie, ale nie stroni również od uszczypliwości. Jasno wyraża swoje zdanie na tematy, które nie zaspokoiły jej modowych oczekiwań.

 

Publikuje informacje, trendy, własne stylizacje oraz edytoriale z całego świata. Zainteresowanie swoje i swoich czytelników kieruje też na sztukę prezentacji (visual merchandising) i sztukę promocji (advertising), pokazując jak moda funkcjonuje we współczesnym świecie.

 

Secret of Style to minimalistyczny w oprawie graficznej blog, kryjący w sobie szeroką zawartość merytoryczną. Polecamy  www.secretofstyle.pl!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja