lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > LADY GAGA W OKŁADKOWEJ SESJI PORTER MAGAZINE
Lamode.info

LADY GAGA W OKŁADKOWEJ SESJI PORTER MAGAZINE

LADY GAGA W OKŁADKOWEJ SESJI PORTER MAGAZINE

Dodane przez Redakcja
01 Kwiecień '14

Mimo że na jakiś czas odsunęła się od blasków fleszy, wcale nie oznaczało to zakończenia jej kariery. Do niedawna mogło się wydawać, że Lady Gaga ma już najlepsze czasy za sobą, a jednak znana piosenkarka wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Na fali głośnej kampanii dla domu mody Versace, postanowiła pokazać kompletnie inne oblicze, pozując w sesji okładkowej Porter Magazine.

 


Gaga, znana ze swojego ekscentrycznego stylu, szczególnym zamiłowaniem darzy niebotycznie wysokie koturny oraz wybiegowe kreacje Geratha Pugh. Co więcej, w dokładnie takich zestawach przechadza się ulicami, wywołując nie lada sensację.

 

Na okładce czasopisma wydawanego pod szyldem najsłynniejszego sklepu internetowego z projektami światowych marek - Net-a-porter, mamy okazję zobaczyć ją w wydaniu au naturel. Dwudziestoośmiolatka pozuje dla duetu Inez&Vinoodh kompletnie pozbawiona swoich szalonych peruk, ubrana w stary szlafrok swojej babci, który często zakłada tworząc muzykę.

 

 

Redaktor naczelna magazynu Lucy Yeomans powiedziała: „Łatwo zapomnieć, że pod tymi wszystkimi scenicznymi kreacjami kryje się młoda niezwykle utalentowana kobieta. Tymi zdjęciami chcieliśmy wydobyć jej naturalne piękno, pokazując jej prawdziwe oblicze.

 

 

TAGI:     Lady Gaga | Porter Magazine
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja