lamode > URODA > ZAPACHY > LA COLLECTION YVES SAINT LAURENT - WYJĄTKOWA KOLEKCJA LEGENDARNYCH ZAPACHÓW
Lamode.info

LA COLLECTION YVES SAINT LAURENT - WYJĄTKOWA KOLEKCJA LEGENDARNYCH ZAPACHÓW

LA COLLECTION YVES SAINT LAURENT - WYJĄTKOWA KOLEKCJA LEGENDARNYCH ZAPACHÓW

Dodane przez Karolina Kucharska
10 Wrzesień '12

Rok 2012 to dla Yves Saint Laurent prawdziwy powód do dumy, gdyż właśnie teraz francuski dom mody świętuje pół wieku swojej perfumeryjnej sztuki i z tej okazji przedstawia niezwykłą kolekcję zapachów, które w istotny sposób zapisały się w historii perfumiarstwa - La Collection.

 

Kolekcja ośmiu zapachów - czterech damskich i czterech męskich - to ukłon dla kultowych perfum Y, Yvresse, In Love Again, Nu, Pour Homme, Jazz, M7 oraz Rive Gaunche. Ich mieszanka pozostała niezmieniona, dlatego odkrywając flakon obcujemy z oryginalnymi nutami zapachowymi w nowej jednak stylistyce - minimalistycznych, eleganckich, geometrycznych flakonów w kolorze klasycznej czerni (męskie) i zmysłowej kości słoniowej (damskie).

 

La Collection to symboliczna gra w uwodzenie. Kremowo-czarne zestawienia przywodzą bowiem na myśl szachownicę i odzwierciedlają partię szachów, która nieodzownie rozgrywa się pomiędzy kobietą i mężczyzną, kobiecością i męskością.

 

La Collection skierowana jest do prawdziwych koneserów perfumeryjnych dzieł. Z tego też powodu nowa odsłona kultowych zapachów zagości jedynie 12 wybranych punktach sprzedaży sieci perfumerii Douglas: C.H. Arkadia w Warszawie, Galeria Mokotów w Warszawie, Złote Tarasy w Warszawie, C.H. Galaxy w Szczecinie, C.H. Silesia w Katowicach,  C.H. Echo w Kielcach, Galeria Krakowska w Krakowie, C.H. Magnolia we Wrocławiu, Galeria Bałtycka w Gdańsku, C.H. Plaza w Poznaniu, C.H. Manufaktura w Łodzi oraz C.H. Focus Park.

 

Cena flakonu 80 ml to ok. 450 PLN.

 

 

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja