lamode > MODA POLSKA > NEWSY > KWALIFIKACJE DO III EDYCJI FASHION DESIGNER AWARDS ZAKOŃCZONE – ZNAMY NAZWISKA PÓŁFINALISTÓW.
Lamode.info

KWALIFIKACJE DO III EDYCJI FASHION DESIGNER AWARDS ZAKOŃCZONE – ZNAMY NAZWISKA PÓŁFINALISTÓW.

KWALIFIKACJE DO III EDYCJI FASHION DESIGNER AWARDS ZAKOŃCZONE – ZNAMY NAZWISKA PÓŁFINALISTÓW.

Dodane przez Karolina K.
21 Marzec '11

Trzecia edycja międzynarodowego konkursu dla młodych projektantów mody Fashion Designer Awards 2011 wystartowała w grudniu 2010. Do 25 lutego 2011 wszyscy chętni wzięcia udziału nadsyłali swoje zgłoszenia mierząc się z tematem - „4 żywioły w kolekcji pret-a-porter”. Spośród nadesłanych prac jury w składzie: Maciej Zień, Mariusz Brzozowski, Marcin Paprocki, Mariusz Przybylski, Izabela Łapińska, Joanna Klimas, Natalia Kukulska, Dorota Wiliams, Andrzej Foder, Marcin Georgijew, Marcin Świderek oraz Joanna Sokołowska-Pronobis wyłoniło 20 półfinalistów – 19 pań i 1 pana.

 

tl_files/moda polska/newsy/KWALIFIKACJE DO III EDYCJI FASHION DESIGNER AWARDS ZAKONCZONE ZNAMY NAZWISKA POLFINALISTOW/Maciej Zien i Marcin Swiderek.jpg

fot. materiały prasowe; Maciej Zień i Marcin Świderek

 

 

Do wygrania w konkursie jest szereg znaczących nagród - staż w atelier portugalskiego projektanta Ricardo Preto i udział w Lizbońskim Tygodniu Mody, unikalny wyjazd do Centrum Stylu Citroen w Paryżu gdzie tworzą się koncepty światowego designu, wakacyjne staże w Atelier Maciej Zienia i w redakcji Viva Moda, staż w firmie Levi Strauss, oraz stypendia w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru.

 

tl_files/moda polska/newsy/KWALIFIKACJE DO III EDYCJI FASHION DESIGNER AWARDS ZAKONCZONE ZNAMY NAZWISKA POLFINALISTOW/Mariusz Przybylski, Mariusz Brzozowski, Marcin Paprocki.jpg

fot. materiały prasowe; Mariusz Przybylski, Mariusz Brzozowski i Marcin Paprocki

 

 

Odszyte projekty 20 półfinalistów będziemy mogli zobaczyć podczas modowego show, które odbędzie się 16 kwietnia 2011 w Złotych Tarasach w Warszawie. Wówczas poznamy także nazwiska 10 finalistów, którzy zaprezentują się podczas Wielkiego Finału pod koniec maja.

 

Poniżej pełna lista półfinalistów:


1. Bajer Aleksandra, Gliwice

2. Borkowska Eliza, Słubice

3. Cybulska Dominika, Piaseczno

4. Daniluk Paulina, Biała Podlaska

5. Dudek Sylwia, Dzierzkowice

6. Dudzińska Anna, Gdańsk

7. Kącka Małgorzata, Zakopane

8. Kobza Magdalena, Mińsk Mazowiecki

9. Kostrzewska Emilia, Łódź

10. Krawczyń Daria, Kielce

11. Kucharczyk Aleksandra, Warszawa

12. Kurczewska Ewa, Warszawa

13. Kwiatek Emilia, Zelów

14. Latalska Dominika Zuzanna, Łódź

15. Majcher Kamila, Kozienice

16. Mieloszyk Olga, Łódź

17. Skorupa Małgorzata, Jelenia Góra

18. Świć Anna, Warszawa

19. Trzmiel Maciej, Warszawa

20. Zalewska Emilia, Zabłudów

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja