PL / EN
KUCHNIA I ŁAZIENKA WEDŁUG BIEDRONKI

KUCHNIA I ŁAZIENKA WEDŁUG BIEDRONKI

Zainspirujcie się ofertą popularnej sieci!

Biedronka coraz częściej proponuje swoim klientom produkty z działu dom i wnętrza. Tym razem w ofercie portugalskiej sieci sklepów znalazły się dodatki do kuchni i łazienki.

Akcesoria do kuchni Biedronka

Pod hasłem przewodnim „Słońce na talerzu” znajdziemy w gazetce Biedronki praktyczne urządzenia i naczynia kuchenne. Na półkach sklepowych pojawiły się kuchenki mikrofalowe, miksery, rozdrabniacze, sokowirówki i blendery ręczne w czterech kolorach oraz młynki do kawy, spieniacze do mleka, wagi kuchenne (do wyboru trzy wzory) i czajniki (szklane lub ze stali nierdzewnej). W kuchni przydadzą również patelnie, zestawy garnków czy naczynia żaroodporne. Z zastawy możecie wybrać kolorowe kubki ze szkła hartowanego, miski ceramiczne, szklanki, kieliszki do wina i talerze o różnych wielkościach. Wśród tekstyliów sprawdźcie ręczniki, obrusy, dywany, poduszki na krzesła lub maty na stół. Wszystkie produkty stoją pod znakiem sezonowych trendów, a więc wakacyjnych motywów, energicznych kolorów i oryginalnych wzorów.

POLECAMY: BIEDRONKA – STYL SKANDYNAWSKI

Akcesoria do łazienki Biedronka

Prosto i nowocześnie” polecają styliści Biedronki urządzić swoje łazienki i toalety w tym roku. W aktualnej ofercie Biedronki znalazły się funkcjonalne dodatki, które jednocześnie wyróżniają się ciekawym detalem, jak niebanalnym wzorem lub pastelowym kolorem. Każde, nawet najprostsze wnętrza zyskają dzięki takim propozycjom wyrazisty charakter. Wśród akcesoriów łazienkowych szukajcie mydelniczek, dozowników na mydło i kubków oraz wiele kształtów szczotek. Są też niezbędne tekstylia, jak ręczniki, maty i dywaniki. Z urządzeń elektrycznych do pielęgnacji warto spojrzeć na szczotki prostujące oraz damskie i męskie golarki.

Co wpadło Wam w oko? Nasi ulubieńcy kuchenni to proste kubki i kieliszki oraz ceramiczne miski i obrusy, a do łazienki zabieramy ręczniki oraz biało-szare akcesoria.

video

MMC - BACKSTAGE POKAZU JESIEŃ ZIMA 2016

tagi: Biedronka | shopping | wnętrza | BIEDRONKA |

podobne artykuły