lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > KTO ZAPROJEKTUJE SUKNIĘ ŚLUBNĄ DLA KATE MOSS?
Lamode.info

KTO ZAPROJEKTUJE SUKNIĘ ŚLUBNĄ DLA KATE MOSS?

KTO ZAPROJEKTUJE SUKNIĘ ŚLUBNĄ DLA KATE MOSS?

Dodane przez Karolina K.
24 Luty '11

Kate Moss to najbardziej znana topmodelka na świecie, dlatego jej sukienkę do ślubu mogliby zaprojektować najlepsi designerzy. Mogliby, ale Kate w tym najważniejszym dla siebie dniu nie założy ani Versace, ani Gucci czy nawet Very Wang. Dlaczego? Ponieważ zdecydowała się na odrobinę mniej znanego projektanta – siebie. Tak, tak – Kate Moss podobno sama zaprojektuje swoją suknię ślubną. To zrozumiałe, wszak ma w tym temacie nie lada doświadczenie, tworząc kilkukrotnie kolekcje dla słynnej brytyjskiej marki Topshop.

 

Projektantka Vivienne Westwood, z którą Kate przyjaźni się od ponad 15 lat uchyliła w zeszłym tygodniu rąbka tajemnicy. Zapytana, czy zostanie poproszona o zaprojektowanie sukni ślubnej dla modelki, odpowiedziała bez pardonu: „Nie, myślę, że ona zrobi to sama. Zaprojektowała swoje linie i wie bardzo dużo na temat ubrań. Nie potrzebuje mojej pomocy. Kate jest moją przyjaciółką od lat, dlatego ogromnie cieszę się jej szczęściem” – dodała Vivienne.

 

Supermodelka poślubi Jamie’ego Hince’a (lidera The Kilss) 2 lipca 2011 w miejscu, które nie jest jeszcze znane. Druhną będzie jej ośmioletnia córeczka Lily Grace, owoc związku Kate z Jefferson’em Hack’iem.

 

My Już skreślamy dni w kalendarzu.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja