lamode > URODA > MARKI > KOSMETYKI, KTÓRE POPRAWIAJĄ NASTRÓJ - CZY TO MOŻLIWE?
Lamode.info

KOSMETYKI, KTÓRE POPRAWIAJĄ NASTRÓJ - CZY TO MOŻLIWE?

KOSMETYKI, KTÓRE POPRAWIAJĄ NASTRÓJ - CZY TO MOŻLIWE?

Dodane przez Redakcja
21 Czerwiec '12

Lush to brytyjska marka bardzo przyjazna środowisku. Jej produkty tworzone są wyłącznie z naturalnych składników (olejków kwiatowych, owoców, warzyw, czy ziół), nie zawierają konserwantów i komponentów pochodzenia zwierzęcego. Co ciekawe, Lush unika również opakowań, sprzedając swoje produkty np. wyłącznie w szklanych słoiczkach.

 

Tym razem marka wprowadza na rynek swoją pierwszą pełną kolekcję kolorowych kosmetyków, które według producentów mają wpływać na nasze nastroje i zachowania. Linia składać się będzie z 13 pomadek w płynie, 11 eyelinerów i 6 kremowych cieni.

 

„W każdym momencie naszego życia przyda nam się wsparcie emocjonalne, zarówno podczas egzaminów, jak i pierwszej randki.”- mówi beauty director firmy Rowena Bird.

 

Każdy kolor wykorzystany w kolekcji będzie nosił odpowiednią nazwę. Confident, Take Control, czy Glamorous -  mają utożsamiać się z naszymi potrzebami w danym momencie. Nazwy zostały dobrane do koloru po konsultacji z terapeutą. Mają działać jak talizman na szczęście i podświadomie wprawiać nas w konkretny nastrój.

 

Kosmetyki, które mają służyć naszemu zdrowiu psychicznemu? Ciężko w to uwierzyć, ale na pewno nam nie zaszkodzą.

 

Zobaczcie zwiastun kolekcji!

 

www.youtube.com

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja