lamode > COMMUNITY > KONKURSY > KONKURS „Z KOLEKCJI PROJEKTANTA” – WYGRAJ T-SHIRT ROBERTA KUPISZA
Lamode.info

KONKURS „Z KOLEKCJI PROJEKTANTA” – WYGRAJ T-SHIRT ROBERTA KUPISZA

KONKURS „Z KOLEKCJI PROJEKTANTA” – WYGRAJ T-SHIRT ROBERTA KUPISZA

Dodane przez Kinga Nowicka
25 Czerwiec '14

Robert Kupisz to projektant, który przyzwyczaił nas do tego, że każdemu pokazowi jego najnowszej kolekcji towarzyszy jakiś motyw przewodni. Kupisz czerpie inspiracje z historii i kultury, nie bojąc się używać przy tym wyraźnych symboli. W przypadku kolekcji Iron na sezon jesień zima 2014/2015, zobaczyliśmy sylwetki, które nawiązywały do stylu harleyowców. Z kolei swoim ostatnim pokazem Anarchy i propozycjami na lato 2015, przywołał wspomnienia z czasów szkoły średniej i Jarocina lat 80. oraz pierwszych alternatywnych festiwali muzycznych.

 

UWAGA KONKURS!

 

Czym projektant może nas zaskoczyć przy okazji swojej następnej kolekcji? Tę myśl postanowiliśmy powiązać z zadaniem konkursowym w ramach kolejnej odsłony konkursu „Z kolekcji projektanta", w którym do wygrania jest t-shirt z kolekcji Iron (w rozmiarach XS-XXL). Aby go zdobyć, musicie odpowiedzieć na następujące pytanie: W jakiej tematyce chcielibyście zobaczyć kolejny pokaz kolekcji Roberta Kupisza? Rozwińcie i opiszcie nam swój pomysł! Na Wasze zgłoszenia czekamy do 9. lipca 2014 roku do godziny 23.59. Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs@lamode.info.

 

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zapisanie się do newslettera LAMODE.INFO. Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

 

Powodzenia!

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja