lamode > COMMUNITY > KONKURSY > KONKURS „Z KOLEKCJI PROJEKTANTA – WYGRAJ T-SHIRT GANGSTA BY ROBERT KUPISZ”
Lamode.info

KONKURS „Z KOLEKCJI PROJEKTANTA – WYGRAJ T-SHIRT GANGSTA BY ROBERT KUPISZ”

KONKURS „Z KOLEKCJI PROJEKTANTA – WYGRAJ T-SHIRT GANGSTA BY ROBERT KUPISZ”

Dodane przez Redakcja
20 Lipiec '15

Miesiąc temu Robert Kupisz zaprezentował swoją najnowszą kolekcję „GANGSTA by Qπш Robert Kupisz” na sezon lato 2016, która inspirowana jest amerykańską subkulturą hip-hop i muzyką gangsta rap. Nie musicie czekać całego roku, żeby wybrać trendy proponowane przez polskiego projektanta – już dzisiaj możecie wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest jeden z bazowych elementów nowej linii!

 

Od 20.08.2015 do 02.08.2015 roku (włącznie, do godziny 23:59) czekamy na zgłoszenia, w których załączycie odpowiedź na pytanie: „Która sylwetka z ostatniego pokazu Roberta Kupisza „Gangsta” jest Waszą ulubioną i dlaczego?” Wszystkie sylwetki zobaczycie TUTAJ! Warunkiem przystąpienia do konkursu jest również zapisanie się do newslettera LaMode (możecie to zrobić tutaj!).

 

Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona bladoniebieskim t-shirtem z wizerunkiem herbu z lwem. Wiadomości wysyłajcie na adres: konkurs@lamode.info. Odpowiedzi nie mogą przekraczać 1500 znaków liczonych ze spacjami. Przed przystąpieniem do konkursu zapoznajcie się z regulaminem. Powodzenia!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja