lamode > COMMUNITY > KONKURSY > KONKURS „Z KOLEKCJI PROJEKTANTA” – WYGRAJ SPÓDNICZKĘ OD MARIUSZA PRZYBYLSKIEGO
Lamode.info

KONKURS „Z KOLEKCJI PROJEKTANTA” – WYGRAJ SPÓDNICZKĘ OD MARIUSZA PRZYBYLSKIEGO

KONKURS „Z KOLEKCJI PROJEKTANTA” – WYGRAJ SPÓDNICZKĘ OD MARIUSZA PRZYBYLSKIEGO

Dodane przez Ismena Dąbrowska
01 Sierpień '14

My przyglądamy się jego kolejnym przedsięwzięciom od dawna, ale niektórzy z Was być może poznali go niedawno - za sprawą programu Project Runway, w którym był jurorem. Kto uważnie obserwuje polską scenę modową wie jednak, że Mariusz Przybylski zajmuje na niej niezmiennie ważne miejsce, i to już od dekady. Bowiem w tym roku obchodzi 10-lecie swojej marki! Ten wyjątkowy jubileusz projektant uczcił swoim ostatnim pokazem „Night Air”. By jednak należycie ukoronować tę dekadę w branży mody - mamy dla Was konkurs!

 

 

UWAGA KONKURS!


Co zrobić by wygrać spódniczkę z butikowej kolekcji Mariusza Przybylskiego wiosna lato 2014? Weź udział w naszym konkursie „Z kolekcji projektanta” i złóż jak najciekawsze życzenia Mariuszowi Przybylskiemu z okazji 10-lecia jego marki. Forma? Dowolna. Możecie pisać, rysować, nagrywać czy tworzyć kolaże. Wygra najbardziej kreatywna odpowiedź! A gra jest warta świeczki! Czarna spódniczka (rozmiar S) wykonana jest z miękkiej pianki z bawełnianą podszewką. Takich projektów w naszej garderobie nigdy za wiele!

 

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 11 sierpnia 2014 roku do godziny 23.59. Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs@lamode.info. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zapisanie się do newslettera LAMODE.INFO. Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

 

Powodzenia!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja