lamode > COMMUNITY > KONKURSY > KONKURS „Z KOLEKCJI PROJEKTANTA” RINA COSSACK
Lamode.info

KONKURS „Z KOLEKCJI PROJEKTANTA” RINA COSSACK

KONKURS „Z KOLEKCJI PROJEKTANTA” RINA COSSACK

Dodane przez Karolina Kucharska
23 Październik '12

RINA COSSACK to polska marka odzieżowa kreująca wizerunek współczesnej kobiety. Została stworzona przez Justynę Żmijewską, która z ogromną pasją projektuje kolekcje haute couture prêt-à-porter. Właśnie mamy przyjemność podziwiać najnowsze dzieła projektantki w kolekcji zatytułowanej "Baroque", w której dominują szlachetne wełny, delikatne jedwabie i miękkie kaszmiry, utrzymane w klasycznych barwach, jak czerwień, czerń czy głęboki granat.

 

 

UWAGA, KONKURS!

 

Jeśli marzysz o rzeczach z kolekcji RINA COSSACK, koniecznie weź udział w naszym konkursie. Wystarczy, że do dnia 4 listopada 2012 roku do godziny 23.50 na adres konkurs@lamode.info wyślesz do nas zgłoszenie zawierające hasło w najciekawszy sposób promujące najnowszą kolekcję RINA COSSACK "Baroque", a będziesz mieć szanse powalczyć o atrakcyjne nagrody. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 20 najciekawszych oddając je ocenie internautów, z których oni wybiorą finałową dziesiątkę, spośród której 3 szczęśliwych laureatów wskaże jury w składzie: Aleksandra Kisio, Tomasz Jacyków i Justyna Żmijewska.


 

Nagrody w konkursie RINA COSSACK:

 

Nagroda 1 – czerwona koktajlowa sukienka z kolekcji RINA COSSACK

 

sukienka Rina Cossack

 

Nagroda 2 – bluzka z kolekcji RINA COSSACK

 

bluzka Rina Cossack

 

Nagroda 3 – kupon uprawniający do 30% zniżki na zakupy w butiku RINA COSSACK


 

Uwaga! Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest podanie adresu korespondencyjnego, numeru kontaktowego oraz zapisanie się do newslettera LAMODE.INFO.

 

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

 

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja