lamode > COMMUNITY > KONKURSY > KONKURS G-STAR RAW NA NAJLEPSZĄ STYLIZACJĘ DŻINSOWĄ
Lamode.info

KONKURS G-STAR RAW NA NAJLEPSZĄ STYLIZACJĘ DŻINSOWĄ

KONKURS G-STAR RAW NA NAJLEPSZĄ STYLIZACJĘ DŻINSOWĄ

Dodane przez Redakcja
06 Maj '11

G-STAR RAW we współpracy z LAMODE.INFO ogłasza konkurs na najlepszą stylizację dżinsową! Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przysłać nam zdjęcia stylizacji, której podstawowym elementem jest odzież dżinsowa.

 

Na zdjęcia stylizacji, przygotowanych zarówno przez Panie jak i Panów, czekamy pod adresem: konkurs@lamode.info. W tytule maila prosimy o dopisek: G-STAR RAW.

 

Jednocześnie informujemy, że przesłanie zdjęcia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatne na czas nieokreślony i bez ograniczeń czasowych przetwarzanie wizerunku utrwalonego na zdjęciu, na łamach prowadzonego przez Image Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie portalu internetowego www.lamode.info. Zgoda obejmuje dokonywanie swobodnych przeróbek technicznych ww. zdjęcia, w tym zmiany ich kształtu, kolorystyki, wielkości; rozpowszechnianie wizerunku w całości lub w części w dowolnym zestawieniu z innymi utworami, w tym m.in. z innymi fotografiami oraz  wizerunkami innymi osób, z wszelkimi informacjami, komentarzami, opisami,  recenzjami, zarówno z podaniem imienia i nazwiska, jak też bez opatrywania fotografii opisem wskazującym, czyj wizerunek jest ujawniony na zdjęciu.

 

Spośród nadesłanych zgłoszeń, jury konkursy w składzie: Paweł Iwanowski (G-STAR) oraz Karolina Kucharska (LAMODE.INFO), wybierze trzy najlepsze stylizacje, które zostaną nagrodzone. Nagrodą w konkursie są 3 vouchery (I miejsce: 500 zł, II miejsce: 300 zł, III miejsce: 200 zł) na zakupy w salonie G-STAR w Galerii Mokotów w  Warszawie!

 

Konkurs trwa od 13.04 do 15.05.2011. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 31.05.2011. Redakcja portalu LAMODE.INFO skontaktuje się ze zwycięzcami drogą mailową w celu powiadomienia o wygranej.

 

tl_files/COMMUNITY/KONKURSY/KONKURS NA STYLIZACJE DZINSOWA/PLAKAT GS OK.jpg

 

W galerii zdjęć prezentujemy Wam kolekcję G-STAR RAW wiosna-lato 2011.

Galeria 1-5/11
Galeria 1-5/11
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja