lamode > MODA POLSKA > NEWSY > KONKURS C&A REIMAGINE THE EVERYDAY – REFLEKSJE I NIESPODZIANKI
Lamode.info

KONKURS C&A REIMAGINE THE EVERYDAY – REFLEKSJE I NIESPODZIANKI

KONKURS C&A REIMAGINE THE EVERYDAY – REFLEKSJE I NIESPODZIANKI

Dodane przez Katarzyna Filcek
01 Marzec '13

Czasami odnalezienie inspiracji i piękna w przedmiotach codziennego użytku staje się możliwe dopiero, gdy spojrzymy na nie z zupełnie nowy sposób. Dlatego też, rozpoczynając pracę nad kolejnym projektem, Halina Mrożek zwykle niszczy i rozbiera na czynniki pierwsze materiały, z których zamierza coś tworzyć. Utalentowana projektantka bierze udział w międzynarodowym konkursie C&A Reimagine the Everyday, a jej zadaniem jest przekształcenie plastikowych łyżek, noży, talerzy i innych całkowicie zwyczajnych przedmiotów w niezwykłe elementy ubioru.

 

 

To, co mnie zaskoczyło? Nie chciałam pomijać żadnego z tych materiałów, ale najmniej przemawiały do mnie białe talerze, z którymi zaczęłam na początku walczyć. To było sprawdzenie siebie – jak wiele ze zwykłego talerza, w którym początkowo nie widzę żadnego potencjału, jestem w stanie wycisnąć – opowiada o pracy nad swoim najnowszym dziełem Halina Mrożek.

 

Źródło mat. prasowe C&A/ Konkurs Reimagine The Everyday

 

Finałowe propozycje projektanki i pozostałej siódemki artystów biorących udział w konkursie poznamy już niedługo, a wtedy każdy głos, który oddacie na profilu facebook.com/ca oraz pod hashtag #reimagine na Twitterze będzie na wagę złota. Kibicujemy Halinie Mrożek!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja