lamode > MODA POLSKA > NEWSY > KONKURS C&A REIMAGINE THE EVERYDAY - FINAŁOWY PROJEKT HALINY MROŻEK!
Lamode.info

KONKURS C&A REIMAGINE THE EVERYDAY - FINAŁOWY PROJEKT HALINY MROŻEK!

KONKURS C&A REIMAGINE THE EVERYDAY - FINAŁOWY PROJEKT HALINY MROŻEK!

Dodane przez Katarzyna Filcek
18 Marzec '13

Miesiące przygotowań, długie godziny spędzone w pracowni, miliony prób i eksperymentów, drobne przeszkody i miłe niespodzianki... Od samego początku relacjonujemy przebieg międzynarodowego konkursu dla projektantów C&A Reimagine the Everyday, a dziś z przyjemnością możemy wreszcie przedstawić Wam finałowy projekt naszej faworytki, Haliny Mrożek!

 

 

Zadaniem projektantki było stworzenie niecodziennej kreacji, oscylującej między modą a sztuką, przy użyciu wyłącznie plastikowych przedmiotów jednorazowego użytku, takich jak łyżki, widelce, noże, kubki i talerze. Choć bardzo podobał nam się sam proces twórczy, który przedstawialiśmy Wam od kilku tygodni w postaci serii filmików, musimy przyznać, że efekt pracy Haliny przerósł nasze najśmielsze oczekiwania i bardzo trudno zdecydować nam się, który element projekt najbardziej przypadł nam do gustu.

Powyginana, pierzasta spódniczka, wykonana ze skrawków i ścinków białych talerzyków? Przypominająca krwistoczerwoną rakietę, dynamiczna konstrukcja tworząca górę projektu, która niczym zbroja zamyka się wokół modelki? A może kontrastujące połączenie obydwu tych elementów?

 


Jeżeli tak jak my, jesteście zachwyceni projektem Haliny, już teraz głosujcie na nią na profilu facebook.com/ca oraz pod hashtagiem #reimagine na Twitterze i nie zapominajcie, że konkurs trwać będzie tylko do końca marca. Trzymamy kciuki za wygraną! 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja