lamode > URODA > PIELĘGNACJA > KONCENTRAT WYGŁADZAJĄCY DO TWARZY Z WITAMINĄ E DR IRENA ERIS
Lamode.info

KONCENTRAT WYGŁADZAJĄCY DO TWARZY Z WITAMINĄ E DR IRENA ERIS

KONCENTRAT WYGŁADZAJĄCY DO TWARZY Z WITAMINĄ E DR IRENA ERIS

Dodane przez Karolina K.
26 Styczeń '12

Nie bez powodu witaminę E określa się mianem witaminy młodości. Jej wielostronne działanie odpowiedzialne jest bowiem za hamowanie procesów starzenia skóry, ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV czy też zapobieganie niszczeniu włókien kolagenowych. W efekcie witamina E przeciwdziała zmianom degeneracyjnym skóry oraz chroni ją przed działaniem niekorzystnych czynników środowiskowych.

 

Specjaliści z Instytutu Dr Irena Eris docenili bogate działanie witaminy E i stworzyli nowy wygładzający koncentrat do twarzy z linii Prosystem Home Care, który skutecznie stymuluje skórę do naturalnej odbudowy. Zaawansowana technologia i nowoczesne składniki, w tym skoncentrowana dawka witaminy E (10%), ograniczają i spowalniają procesy starzenia się skóry. Chronią włókna kolagenowe przed degradacją przez co redukują zmarszczki oraz poprawiają elastyczność i napięcie skóry. W efekcie stosowania koncentratu skóra staje się gładsza, jest ujędrniona, nawilżona i odżywiona, a widoczne zmarszczki wyraźnie zredukowane.

 

Koncentrat stosuje się codziennie rano lub wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Należy go delikatnie, ruchami kolistymi wmasować w skórę, a następnie nałożyć zwykle stosowany krem pielęgnacyjny na dzień lub na noc. Produkt dostępny wyłącznie w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja