lamode > URODA > PIELĘGNACJA > KOSMETYKI DO WŁOSÓW EASY CARE AQUA PLUS OD ARTEGO
Lamode.info

KOSMETYKI DO WŁOSÓW EASY CARE AQUA PLUS OD ARTEGO

KOSMETYKI DO WŁOSÓW EASY CARE AQUA PLUS OD ARTEGO

Dodane przez Ismena Dąbrowska
02 Maj '13

Przesuszone włosy to nie tylko problem zimy, kiedy wciąż poddawane są skokowi temperatur – od ciepłych we wnętrzach po te mroźne na dworze. Przede wszystkim to domena lata, które sprawia, że nasze włosy wciąż narażone są na oddziaływanie promieni słonecznych, a podczas morskich kąpieli słona woda również osłabia ich kondycję.

 

Aby pomóc zachować ich naturalny blask, elastyczność i miękkość marka Artego opracowała specjalną linię kosmetyków do włosów – Easy Care Aqua Plus, która nie tylko dogłębnie nawilża włosy, ale także skórę głowy. Dzięki czemu zapobiega ich łamliwości i matowieniu.

 

Podstawą nowego szamponu i odżywki są naturalne wyciągi roślinne. W tym pierwszym kosmetyku są to oleje roślinne z nasion amazońskiego drzewa Pentaclethra macroloba. W drugim przypadku zastosowano oleje z jojoby, słodkich migdałów oraz avocado, dzięki czemu uchwycone zostały właściwości łagodzące i spajające łuskę włosa. Dodatkowo odżywka pokrywa go odbijającym światło, ochronnym filtrem. Szampon pozbawiony jest także soli i agresywnych środków, które przyczyniają się do utraty wilgotności (SLS Free).

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja