lamode > MODA ZAGRANICZNA > KOLEKCJE > KOLEKCJA ZEGARKÓW KIDROBOT I SWATCH
Lamode.info

KOLEKCJA ZEGARKÓW KIDROBOT I SWATCH

KOLEKCJA ZEGARKÓW KIDROBOT I SWATCH

Dodane przez Redakcja
27 Lipiec '11

Producent zegarków z segmentu fashion – Swatch i twórcy designerskich zabawek - Kidrobot, postanowili połączyć swoje siły i stworzyć unikalne produkty nie tylko dla dzieci. Do współpracy zaprosili popularnych artystów z całego świata - Franka Kozika, Jeremyvilla, MADa, Tilta, Tarę McPherson, Ruslana Karablina, Gary’ego Basemana oraz Joe Ledbettera. Każdy z nich stworzył charakterystyczny design jednego z ośmiu modeli zegarków Gent oraz towarzyszącej mu maskotki Dunny.

 

Podczas projektowania artyści inspirowali się swoimi ulubionymi bohaterami z dzieciństwa, pop kulturą czy filmami animowanymi. Kolekcjonerskie figurki Dunny to kultowy już produkt firmy Kidrobot, który jest nie tylko klasyczną zabawką, ale też pewnego rodzaju nośnikiem sztuki dla artystów reprezentujących odmienne style. Dlatego jest pożądany przez wszystkich interesujących się sztuką ulicy - street art.

 

Unikalne zestawy dostępne będą w Polsce już od 1. września. Ich cena to 210 PLN.

 

Każdy z nas w redakcji znalazł wśród zestawów swój ulubiony projekt. A Wam, praca którego artysty podoba się najbardziej? Zapraszamy do galerii.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja